Covid-19 atvejai

Laba diena, gerb. Lopšelio-darželio „Aušrelė“ bendruomenės nariai,

 

informuojame, kad dviems mūsų darželio grupių darbuotojams patvirtintas susirgimas COVID-19 liga. Prašome Jus išlikti ramiems ir pažymime, kad buvo nedelsiant imtasi visų reikiamų saugumo priemonių:

    • individualiai susisiekta su asmenimis, turėjusiais artimą kontaktą su sergančiaisiais, t. y. su asmenimis, bendravusiais su sergančiaisiais ilgiau nei 15 min. 2 metrų atstumu 72 val. laikotarpiu iki simptomų pradžios arba teigiamo testo rezultato;
    • artimą kontaktą su sergančiaisiais turėję asmenys individualiai informuoti ir izoliuojasi;
  • darželio patalpos dezinfekuotos ir gerai išvėdintos;
    • minimoms grupėms ugdymas bus organizuojamas nuotoliniu būdu;
  • aktyviai bendraujama su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais, Vilniaus miesto savivaldybės administracija ir Visuomenės sveikatos biuru bei vykdomi visi jų nurodymai ir rekomendacijos.

 

Asmenys, kurie negavo pranešimo, jog turėjo artimą kontaktą su sergančiaisiais, yra kviečiami grįžti ir tęsti mokymosi ar darbo procesą. Užtikriname, kad vaikų ugdymo procesas organizuojamas sklandžiai ir laikantis visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų. Situacijai keičiantis, nedelsdami informuosime papildomai.

 

Prašome atidžiai stebėti savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuotis su šeimos gydytoju ir likti namie.

 

Kilus klausimams, maloniai kviečiame skambinti direktorei, tel. 85 2138721

 

Saugokime save ir kitus!